UAB "Freiga ir partneriai" atlieka daugiabučių gyvenamųjų namų vėdinimo kanalų ir šiukšlių šalinimo vamzdžių valymo, dezinfekavimo, dezincekavimo ir biocheminio apdorojimo darbus. Įmonės specialistai sukūrė unikalią technologiją ventiliacijos šachtų ir šiukšlių šalinimo vamzdžių valymui (patentai Nr.5359; 5745; 5870). Įmonė įsigijusi šių patentų išimtinę licenciją.

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl Valstybinė Akreditavimo Sveikatos Priežiūros Veiklai Tarnyba Prie Sveikatos Apsaugos Ministerijos 2011 metais mūsų įmonei suteikė Visuomenės Sveikatos Priežiūros Veiklos Licenciją (2011-06-14 Nr. VSL-292; VASPVT SAM įsakymas Nr. T1-52). Taigi UAB "Freiga ir partneriai" tapo pirma ir kol kas vienintelė licencijuota įmonė Lietuvoje, kuri atlieka vėdinimo kanalų valymą, dezinfekavimą ir biocheminį apdorojimą, to pasekoje įmonės veikla neapmokestinama pridėtinės vertės mokesčiu, kas skatina konkurencingumą ir gyventojams mažina paslaugos kainas, o tai labai svarbu dalyvaujant daugiabučių namų renovacijos projektuose.

Įmonės naudojamos technologijos 2011 metais EPO - Europos Patentų Tarnybos ir WPO - Pasaulinės Intelektinės Nuosavybės Organizacijos buvo pripažintos kaip pažangiausios. Šie darbai ir technologija rekomenduojama EP (nuo 2011-11-18 ir Lietuvoje LR AM  įsakymas Nr.D1-888) kaip daugiabučių namų nuolatinės techninės priežiūros privalomieji reikalavimai. Renovuojamuose daugiabučiuose namuose šių darbų būtinumą numato Statybos Techninis Reglamentas.

Šios technologijos taikomos Suomijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Latvijoje ir kitose Europos sąjungos šalyse.

 

UAB Freiga ir partneriai. Ventiliacijos sistemų, ortakių valymas, dezinfekavimas, vėdinimo kanalų valymas, dezinfekavimas, biocheminis apdorojimas, cheminis apdorojimas, valymo įranga. 

 

 

 

 

 

Technologija

Valymo įranga

BCA DRAUDIMAS

LICENCIJA TECHNOLOGIJAI

LICENCIJA VSPV